0

Kurs astrologii

Zapraszamy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to sfera świadomości o kultury sięgającej kilku tysięcy lat. Świadomość tę stosowano i bierze się nadal w praktyce. Jest ona nadal skuteczna i doskonalona. Znajomość astrologii, a co za tym idzie zdolność interpretacji indywidualnego kosmogramu urodzeniowego wspiera świadomie kierować własnym istnieniem. Rozumiejąc reguły astrologiczne mamy szansa interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub całkiem nieznajomych. W czasie kursu łatwo wytłumaczone zostaną wszystkie potrzebne czynniki astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik nabędzie wprawę interpretacji horoskopu.Przedmiotem zainteresowań kursu astrologii dla początkujących będą między innymi:

symbolika astrologiczna, kurs astrologii

zaznajomienie z energetyką planet i faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, omówienie przykładów – wzorce mitologiczne, literackie i filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe metody wyszukiwania i uściślania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

konkretne zajęcia interpretacji horoskopów, odkrywanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze swoimi potrzebami i indywidualnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach interpersonalnych, związkach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów własnych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat i etyka profesji astrologa,
kurs astrologii dla początkujących odbywa się w trakcie 2 weekendów. Jest wtedy kurs dla osób, które dopiero startują edukację Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa ma przeważnie od 6 do 10 osób. Po ukończeniu kursu uczestnicy zdobywają imienne dyplomy.


Zachęcamy do zapisania się na zajęcia już teraz! Astrologia to nie tylko pasjonujące zajęcie a również umiejętność o sobie i otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski specjalista Carl Gustav Jung zdefiniował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej prawdy – będzie to doskonale wykorzystany czas w Twoim życiu i najlepsza inwestycja – inwestycja w siebie.