0

Jakie sole stosować

Na europejskim rynku w ostatnim czasie pojawiło się dużo firm realizujących takie inwestycje jak groty, oraz sauny solne. Jedna jest jednak firma, jaka do takowych zleceń podchodzi naprawdę kompleksowo i profesjonalnie. Usługodawca proponuje obiekty wykonane z oryginalnej soli himalajskiej, soli z Morza Martwego, oraz soli z Morza Czarnego. Wszelki z nadmienionych surowców posiada certyfikaty zaświadczające o parametrach.

Oprócz tego firma stawia na wysokiej klasy generatory solne, które emitują specjalną mgiełkę do groty. Takowe generatory, służą inhalacji i dostarczane są poprzez solidną, niemiecką firmę. Poza tym, oferent przygotował nadzwyczaj szeroką gamę obiektów. Wybierać zdołamy spośród modeli tradycyjnych, białych, oraz nowoczesnych.

Wszelkie wyposażone są w tężnie, bądź także w systemy oświetleniowe najwyższej klasy imitujące gwiaździste niebo, bądź także stalaktyty Salzmühle. Jeżeli jednak chodzi o tężnie, przypominają one wodospady, zdołają mieć również formę fontanny, albo ścianek wodnych. Firma korzysta ze specjalnych solnych cegieł w kolorach pomarańczowym, różowym i czerwonym. Prezentują się one wyjątkowo efektownie, tworząc świetną aranżację wnętrza groty.

Usługodawca jest w stanie wykonać także różne obiekty z solnych komponentów. Zdołają to być lady recepcyjne, bądź także biurka. Sól to nieoceniony surowiec, który wzmocni odporność, zaś także zadba o wykwalifikowany relaks. Oferta dostawcy grot jest w głównej mierze skierowana do punktów SPA, hoteli, oraz uzdrowisk, które zdołają poszerzyć zakres swoich usług.